prezent dla 1,5 rocznego dziecka
Dziecko

Prezent dla 1,5 rocznego dziecka

Każdy z nas staje przed dylematem co kupić w prezencie dla drugiej osoby. Nie jest to takie łatwe zadanie, aby wybrać idealny prezent. Czasem musimy się sporo natrudzić. Tym bardziej co kupić w prezencie dla półtorarocznego dziecka? Mam nadzieję, że wspólnie coś wymyślimy.

Jaki prezent dla 1,5 rocznego dziecka?

Wybranie prezentu dla 1,5 rocznego dziecka jest ogromnym wyzwaniem. Lepiej kupić coś do użytku dziennego? A może jakąś pamiątkę, która będzie towarzyszyć dziecku przez większość jego życia? W takim razie przedstawię kilka propozycji zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Prezent dla 1,5 rocznej dziewczynki

Dla 1,5 rocznej dziewczynki można kupić jakieś ubranka, sukieneczki, czapeczkę czy śpioszki.Dziewczynki chętnie też bawią się różnego rodzaju pluszakami, lub zabawkami, które można chwycić w rączkę, mają ładne kolory lub wydają dźwięki.

Prezent dla 1,5 rocznego chłopca

Jest to na tyle uniwersalny zakup, że dla 1,5 rocznego chłopca również można kupić parę ciuszków, co prawda, może nie sukieneczkę, ale śpioszki czy czapeczka to bardzo dobry pomysł. Zabawki edukacyjne to trafny prezent, gdyż rozwijają umiejętności dzieci. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór takich zabawek, w każdym sklepie znajdziemy coś odpowiedniego. Pierwszy rowerek dla dziecka to fantastyczna opcja. Jest wiele różnych rowerków, w dużej ilości kolorach, więc na pewno coś wybierzesz. Bardzo ciekawą opcją uwiecznienia chwili są zdjęcia. Przecież zawsze oglądamy zdjęcia z dzieciństwa z uśmiechem. Czasem fajnie wrócić do przeszłości, dlatego album na zdjęcia to trafna opcja. Rodzice będą robić zdjęcia dziecku, będzie widać etapy jego dorastania. Czy to nie jest coś wspaniałego? Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, z tamtego czasu mamy wiele pamiątek. Różne zdjęcia czy biżuterię, które mają dla nas niezwykłą wartość sentymentalną. Małe dzieci bardzo lubią układać klocki, piramidy czy wieże, dlatego możesz kupić mu takie klocki.

Pamiętaj tylko, aby wybrać odpowiednie co do wieku dziecka, gdyż czasami części mogą być niebezpieczne dla dziecka. Ciekawym prezentem jest książka dla małych dzieci. Książka o samochodach czy o zwierzętach, jest ich mnóstwo także naprawdę wybór jest ogromny i na pewno wybierzesz jakąś ciekawą. Kolorowanka i kredki na pewno sprawią radość dziecku, kto nie lubi kolorować i rozwijać swojej wyobraźni, a co jak co małe dzieci umieją ponieść się fantazji. Może wasza pociecha lubi się przytulać? W takiej sytuacji zakupienie misia będzie dobrym pomysłem. Na rynku jest również wiele zabawek muzycznych, które wydają dźwięki zwierząt czy różne melodię. Dzieci kochają tańczyć, więc do jakiejś muzyki na pewno zyskają więcej energii. Basenik z kulkami to fajna sprawa, gdyż dziecko może w nim się super bawić. Dziecko jest w trakcie nauki chodzenia? Chodzik to pomocny sprzęt do rozwijania tej umiejętności, na pewno się przyda. Maty edukacyjne są idealnym patentem na naukę. Zarówno uczą dziecko jak i bawią, także jest to dobra inwestycja. Do prezentu zawsze można dokupić pampersy, które zawsze się przydadzą i nigdy ich za wiele. Można kupić również talerzyki plastikowe, butelkę dla dziecka. Są to prezenty użyteczne, także nie będą codziennie używane. Kupienie odpowiedniego prezentu dla dziecka nie jest takim łatwym zadaniem, jednak myślę, że potrzebujemy chwilkę pomyśleć, a na pewno wybierzemy dobrze.

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!