kocykniemowlaka
Dziecko

Prezent dla maluszka – jak wybrać idealny?

Baby shower lub roczek czy inne okazje związane z celebracją pojawienia się malucha na świecie, wymagają odpowiedniego prezentu. Nie masz pomysłu? Warto trzymać się sprawdzonych rozwiązań.

Baby shower lub roczek czy inne okazje związane z celebracją pojawienia się malucha na świecie, wymagają odpowiedniego prezentu. Nie masz pomysłu? Warto trzymać się sprawdzonych rozwiązań.

Dobry prezent dla malucha to taki, który spodoba się zarówno dziecku, jak i rodzicom. Funkcjonalność jest jednym z najważniejszych kryteriów jego doboru. Warto zwrócić uwagę również na jakość materiału, niezależnie od tego, czy decydujesz się na ubranko, zabawkę czy też inny prezent. Niemowlęta mają bardzo wrażliwą skórę – z tego względu musi być on certyfikowany i przetestowany pod kątem ewentualnych alergii. Kupując podarunek dla malucha, istotne jest także jego pochodzenie. Zamiast zaopatrywać się w sieciówkach, warto wesprzeć polskie marki, które zazwyczaj zwracają szczególną uwagę na selekcję materiałów i design produktów.

Ubranka dla niemowlaka – jak dobrać?

Chcesz kupić maluchowi ubranka? Aby dobrać odpowiednie, szczególnie ważna jest znajomość jego wieku. To na tej podstawie możesz w miarę precyzyjnie określić pożądane wymiary odzieży. Jeśli obawiasz się nieodpowiedniego doboru, dobrym rozwiązaniem będzie kupno akcesoriów idealnych na chłodniejsze dni. Ciepły komin czy piękny mini turban sprawdzą się idealnie w charakterze prezentu.

Prezent dla malucha – co sprawdzi się najlepiej?

Znakomitym pomysłem na podarunek jest kocyk minky dla niemowlaka, który może towarzyszyć mu przez pierwsze lata życia. Ciepły i miękki, gwarantuje maluchowi poczucie bezpieczeństwa i wycisza zewnętrzne bodźce, dzięki czemu znacznie łatwiej jest mu zasnąć. Innym sposobem na zagwarantowanie mu ciepła jest uroczy termofor, opatrzony materiałem w dziecięce wzory. Tego rodzaju prezent z pewnością ucieszy dziecko, jak również jego rodziców.

Wszystkie z wymienionych propozycji podarunków możesz zamówić za pośrednictwem sklepu Marianek, oferującego jakościową odzież i akcesoria dziecięce.

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!