Dziecko

Wózki dziecięce 3w1 – dlaczego warto wybrać model wielofunkcyjny?

Wózki dziecięce to jeden z najważniejszych i obowiązkowych elementów wyprawki dla niemowląt. Przy wyborze warto jednak pamiętać, że rozwijające się dziecko będzie potrzebować różnych modeli, w tym przede wszystkim gondoli oraz spacerówki. Zamiast wybierać poszczególne wózki dziecięce osobno, możesz zdecydować się na model wielofunkcyjny. Co wyróżnia wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1, jak się z nich korzysta i czemu warto się na nie zdecydować?

Wózki wielofunkcyjne dla maksymalnej wygody rodziców i dziecka

Praktyczne wózki dziecięce to modele, które z jednej strony zapewniają pełne bezpieczeństwo dziecku, z drugiej natomiast jak największą wygodę jego opiekunom. Nowoczesne wózki wielofunkcyjne z dzieciecyswiat.com.pl łączą w sobie funkcjonalność dwóch modeli, bez których nie sposób obyć się przy dziecku. W zestawie posiadają zarówno gondolę, w której maluch podróżuje w pozycji leżącej, jak i spacerówkę zapewniającą wygodne siedzisko dla nieco starszych dzieci. Wózki 3w1 dodatkowo zawierają równie niezbędny fotelik samochodowy.

Sposób przepięcia siedziska w wózku wielofunkcyjnym jest prosty, nie wymaga użycia siły i może poradzić sobie z tym jedna osoba. Siedzisko mocuje się w ramie wózka, korzystając z systemu klików. Wystarczy wsunąć zapięcia w odpowiednie miejsce, żeby zadziałały, a siedzisko zostało zablokowane. W ten sposób łatwo i szybko, korzystając z tego samego stelaża, można zmienić jego użyteczność.

Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1 cieszą się dużą popularnością ze względu na komfort, jaki zapewniają młodym rodzicom. Jest on zauważalny między innymi podczas podróży samochodem. Jeżeli w drogę zabiera się fotelik pasujący do ramy wózka, nie ma potrzeby pakowania siedziska. Po dotarciu na miejsce dziecko nie musi być budzone ani nawet wyjmowane z nosidła – wystarczy wyjąć je całe z samochodu i zamontować do stelaża wózka, żeby ruszyć na przykład na zakupy lub pieszy spacer.

Czy wybór wózka 3w1 się opłaca?

Przez pierwsze miesiące życia niemowlęta muszą podróżować w gondoli, która zapewnia im wygodną pozycję i pełne bezpieczeństwo. Kiedy jednak nauczą się samodzielnie siadać, powinny one zmienić wózek na spacerówkę. Czy zakup dwóch osobnych wózków jest nieunikniony? Istnieje pewien sposób, żeby ograniczyć koszty – wózek wielofunkcyjny, który dostosowuje się do zmieniających się potrzeb dziecka.

Dziecięce wózki 3w1 mogą początkowo wydawać się bardziej kosztowne niż poszczególne modele bez dodatkowych funkcjonalności. Warto jednak pamiętać, że nie będą one wymagały wymiany, gdy dziecko nieco podrośnie. Ostatecznie okazuje się więc, że tanie wózki dziecięce to przede wszystkim modele wielofunkcyjne. To idealny wybór dla rodziców, którzy od razu chcą zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne dla maluszka i nie martwić się o dodatkowe akcesoria potrzebne w przyszłości, zwłaszcza że niemowlęta porzucają gondolę już po kilku miesiącach!

Materiał partnera

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!