restauracja
Dziecko

Gdzie w Warszawie pójść do restauracji z dzieckiem?

Wyjście z małym dzieckiem do restauracji to nie lada wyzwanie. Część miejsc tego typu nie jest nastawiona pozytywnie do małych klientów. Wiadomo – dzieci zachowują się głośno, grymaszą, czasem biegają, kiedy inni chcą w spokoju zjeść posiłek. Na szczęście w Warszawie istnieje kilka ciekawych miejsc, które są przyjazne małym dzieciom.

Radość na talerzu

Warto polecić restaurację „Radość na talerzu”, która znajduje się w dzielnicy Wawer w centrum handlowym. Jest to duży lokal, oferujący pyszne jedzenie, które pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Sala zabaw jest bardzo duża i czysta. Tym, co z pewnością zainteresuje rodziców jest bardzo miła obsługa, która z uśmiechem przywita każdego gościa i doradzi w kwestii czegoś pysznego do zjedzenia. Dodatkowo w weekendy można liczyć na animacje, które zajmą dzieciom czas. Rodzice mogą spokojnie spędzić czas, mając dzieci na oku.

Boska Praga

Dobre wrażenie na rodzicach z pewnością zrobi restauracja „Boska Praga”, czyli bardzo duży, piętrowy lokal, który chętnie przyjmuje rodziców z małymi dziećmi. W trakcie weekendów można skorzystać z pomocy animatorki, która zajmuje się pociechami, podczas gdy dorośli siedzą, rozmawiają i kosztują wyśmienite potrawy. W tej restauracji można bowiem liczyć na bardzo duży wybór dań, zwłaszcza lunchowych. Plusem jest też doskonała lokalizacja w dzielnicy Praga Północ.

Partner wydania: Wieści z Warszawy

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!