Zdrowie

Pierwsze dziecięce kąpiele bez stresu dzięki wielofunkcyjnej wanience Stokke!

Po przywiezieniu noworodka do domu świeżo upieczeni rodzice oprócz ogromnej radości doświadczają stresu i niepewności, związanych z opieką i utrzymaniem higieny dziecka. Kąpiel noworodka i niemowlęcia nie musi być trudnym wyzwaniem. Wystarczy skorzystać z nowoczesnych sprzętów, które wprowadzą do Twojej łazienki doskonałą organizację.

Bezpieczna kąpiel noworodka – innowacyjna wanienka Stokke

Zastanawiasz się, czy wśród ogromnej liczby dostępnych w sklepach wanienek i wkładek dla noworodków znajdują się przedmioty, na których możesz polegać bezwarunkowo? Estetyczne, solidnie wykonane, bezpieczne i wyjątkowo funkcjonalne? Jeśli poszukujesz wanienki ze stojakiem oraz wkładką o anatomicznej konstrukcji, kształtem przypominającej ramię opiekuna wanienka Stokke, norweskiego producenta o doskonałej renomie spełni Twoje najbardziej wygórowane wymagania. Jako opiekun noworodka i małego dziecka masz obowiązek zadbać o jego bezpieczeństwo w kąpieli. Wanienka Stokke wykonana została z bezpiecznego, elastycznego tworzywa, umożliwiającego złożenie jej na płasko. Dzięki tej funkcjonalności zaoszczędzisz sporo miejsca i zapewnisz dziecku najlepsze warunki kąpieli nawet w minimalistycznie urządzonej łazience.

Niezwykła funkcjonalność i elastyczność – dlaczego warto wybrać wanienkę Stokke Flexi Bath?

Wanienka Stokke https://vexpi.pl/produkt/kapiel/wanienki/zestaw-stokke-flexi-bath-skladana-wanienka-wkladka-dla-noworodkow-i-stojak/ w zestawie ze stojakiem, miejscem do odwieszenia ręcznika i opcjonalnie z uchwytem na kosmetyk myjący dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Możliwość złożenia i szybkiego rozłożenia zapewni Ci oszczędność czasu i miejsca w łazience. Korek, reagujący zmianą koloru na ciepło pomoże Ci zwrócić uwagę na temperaturę wody, a wąż spustowy zapewni łatwe opróżnienie wanienki po kąpieli. Dla najmłodszych, od pierwszych dni życia do około ósmego miesiąca dedykowana jest bezpieczna wkładka o kształcie, zapewniającym poczucie bezpieczeństwa i komfort. 

Dlaczego warto wybrać wanienkę Stokke Flexi Bath?

Jeżeli poszukujesz solidnej wanienki, którą z łatwością złożysz na płasko i schowasz, by nie wprowadzała do nowoczesnej łazienki zamieszania stylistycznego, wanienka Stokke będzie doskonałym wyborem. Lekką i poręczną wanienkę łatwo przetransportujesz, by zapewnić dziecku od pierwszego miesiąca do czwartego roku życia bezpieczną i higieniczną kąpiel również poza domem. Najwyższej klasy, nowoczesny produkt dostępny jest w zestawie ze stojakiem, dzięki któremu podczas kąpieli dziecka nie odczujesz dolegliwości ze strony kręgosłupa. Funkcjonalna, łatwa w czyszczeniu, ergonomiczna i nowocześnie prezentująca się wanienka zachwyci Cię każdego dnia. 

Materiał partnera

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!