Dziecko

Ubranka niemowlęce na specjalną okazję

W życiu malucha pojawia się wiele wyjątkowych dni czy okazji, kiedy to odpowiedni ubiór jest istotnym elementem.
Pierwsze święta, Chrzest Święty, uroczystości rodzinne, czy też pierwsze urodziny to tylko nieliczne z wydarzeń w życiu dziecka. Niejednokrotnie rodzice stają przed  trudnym wyborem odnośnie stylizacji swoich pociech. Z jednej strony chcieli by aby strój ich dziecka był z efektem „wow”, czyli oryginalny i wyszukany, z drugiej strony aby był wygodny, w dobrej cenie i nie posłużył wyłącznie na jeden raz.

Jedną z najwazniejszych okazji w życiu niemowlaka sa jego pierwsze urodziny zwane roczkiem. Wtedy to zbierają się osoby z najbliższej rodziny, rodzice, ojcowie chrzestni jak i dziadkowie. Świetnym pomysłem na tą okazję jest ubranko niemowlęce w postaci body na urodziny z nadrukowanym imieniem dziecka oraz dużą złotą jedynką. Bobas w takim ubranku nie tylko świetnie wygląda, ale i również super się prozentuje do wspólnej fotografii.

Te świetne ubranka dostepne są w Internecie, jednak by państwo nie musieli „testować” u różnych sprzedawców polecamy sklep https://moocha.pl który to proponuje szeroką ofertę wygodnych bodziaków w różnym stylu dostosowanych do każdej okazji. Personalizowane body niemowlęce wykonane w Polsce ze 100% bawełny, wygodne i przyjemne w dotyku, dostępne na wszelkie okazje z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

Jeżeli mają Państwo jakies swoje propopzycje na roczkową stylizacje to czekamy na wasze pomysły 🙂

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!