zakupy
Dziecko

Smyk Targówek – wszystko, czego trzeba dla dziecka!

Maluchy mają swoje specjalne potrzeby, które zmieniają się błyskawicznie, wraz z ich dorastaniem. Miejscem w którym można znaleźć wszystko to, co jest niezbędne dla życia, zdrowia i rozwoju dzieci, jest sklep Smyk w Targówku! Sprawdź co składa się na ofertę tej wyjątkowej marki!

By zagwarantować dziecku zdrowe, bezpieczne i szczęśliwe dzieciństwo, trzeba włożyć w wychowane naprawdę wiele czasu oraz serca. Potrzeby najmłodszych zmieniają się wraz z dorastaniem, a każdy rodzic pragnie za nimi nadążać. Smyk Targówek jest sklepem, którego oferta pozwoli Ci zdobyć wszystkie niezbędne ubranka, akcesoria i zabawki, dla dzieci w różnym wieku! Przekonaj się, dlaczego warto odwiedzić ten wyjątkowy market!

Smyk Targówek – wyjątkowy sklep dla dzieci

Smyk jest polską marką produktów dla dzieci, istniejącą już od 1952 roku. Pierwszy sklep firmy został otwarty w 1977, stając się jednym z najlepiej zaopatrzonych marketów branżowych w Polsce. Od samego początku działalności salony Smyk oferują najwyższej jakości towary własnej produkcji, a także asortyment od najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Wszystkie artykuły dziecięce posiadają odpowiednie atesty lub certyfikaty, potwierdzające ich idealne dostosowanie do potrzeb najmłodszych.

Smyk Targówek oprócz niezwykle zróżnicowanej oferty zapewnia również pomoc wykwalifikowanej obsługi. Każda niedoświadczona lub niezdecydowana osoba może podczas zakupów zasięgnąć porady od specjalistów. To doskonałe ułatwienie dla młodych rodziców lub osób szukających prezentu dla dziecka znajomych czy po prostu klientów oczekujących porady.

buciki

Smyk Megastore – jedyny taki oddział w Warszawie

Oddział w Targówku to tzw. Smyk Megastore czyli wielkopowierzchniowa filia marki. Został otwarty jako pierwszy w Polsce w 2010 roku. Wtedy właśnie firma postanowiła stworzyć w największych miastach naszego kraju oddziały jeszcze bardziej dostosowane do potrzeb swoich klientów.

Smyk Megastore oferuje znacznie większy asortyment, dostęp do parkingu oraz brak schodów, co jest ułatwieniem dla osób z dziećmi w wózkach. Cała powierzchnia sklepu jest zaprojektowana w taki sposób, by ułatwić wybór i zakup wszystkich niezbędnych produktów. Wygodne, szerokie, wyraźnie oznakowane alejki, przyjemny wystrój oraz bezpieczne regały są dostosowane do wymagań rodzin z dziećmi. Czujna obsługa, dobre oświetlenie i wyraźne oznaczenia zapobiegają zgubieniu się małych łobuziaków. Smyk Megastore w Targówku to wręcz idealne miejsce na zakupy dla całych rodzin.

Idealny sklep dla dzieci i rodziców – co można znaleźć w ofercie Smyk Targówek?

Smyk Targówek to sklep dla dzieci, który obejmuje w swoim asortymencie najróżniejsze produkty dla maluchów w wieku od kilku dni do 14 roku życia. W ofercie można znaleźć m.in.: ubranka, tekstylia, kosmetyki, akcesoria pielęgnacyjne, mebelki, zabawki, gry, artykuły papiernicze, książki, wózki i wiele więcej. Dorośli z pewnością będą zainteresowani także szerokim wyborem fotelików samochodowych, systemów zabezpieczających do domu (np. nakładek na kanty mebli czy ochraniaczy gniazdek elektrycznych), wyprawek ciążowych, a także poradników dla rodziców.

Smyk Targówek posiada na stanie najróżniejsze artykuły dziecięce, które mogą być Ci potrzebne! Wybierz się więc już dzisiaj na zakupy do centrum handlowego Homepark Targówek z całą rodziną i zadbaj o wszystkie potrzeby swoich pociech!

 

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!