Dziecko

Gadżety foto na pierwszy rok życia dziecka

Chcesz zrobić swojemu maluchowi niepowtarzalne zdjęcie? A może szukasz prezentu na baby shower? Wszyscy wiemy, że dzieci szybko dorastają, dlatego ważne jest dokumentowanie ważnych wydarzeń z życia naszych pociech. Warto jednak zadbać o kilka szczegółów, które sprawią, że zdjęcie będzie wyjątkowe i interesujące. Wszyscy wiemy jak ważne jest światło, dobry sprzęt, ale wielu z nas zapomina o rekwizytach. A to właśnie one odgrywają kluczową rolę przy robieniu zdjęć. Sprawiają, że zdjęcie rzuca się w oczy i nadają mu niesamowitego klimatu. W jakie rekwizyty warto zainwestować?

Karty do zdjęć Mój pierwszy rok życia Morska przygoda

Karty foto z miejscem na wpisanie daty, na pewno urozmaicą zdjęcia malucha. Karty mają numerację od 1 do 12 miesięcy i przedstawiają ważne wydarzenia z życia dziecka, np. pierwsza kąpiel, pierwszy ząbek, pierwszy spacer. Karty znajdują się w jasnej, drewnianej skrzyneczce, której wnętrze jest ozdobione grafiką przedstawiającą dno morza, chmury, księżyc i gwiazdy. Na każdej karcie znajdują się wesołe zwierzątka.

Drewniane tabliczki Pierwszy rok życia dziecka

Drewniane, okrągłe tabliczki utrzymane w minimalistycznym stylu również sprawią, że zdjęcie będzie prezentować się w bardzo atrakcyjny sposób. Tabliczki pokazują, ile dziecko kończy miesięcy lub jakie ważne wydarzenie miało miejsce. Niektóre z nich mają dekoracyjne otwory w kształcie np. listka lub serduszka. Znajdują się one w ozdobnym pudełku, które idealnie sprawdzi się jako prezent. Drewniane tabliczki są teraz bardzo modne i popularne, więc zdjęcie z takim rekwizytem na pewno zrobi furorę.

Karty do zdjęć Mój pierwszy rok życia w ozdobnym woreczku

Zestaw uroczych kart z narysowanymi, wesołymi zwierzątkami na pewno sprawią, że zdjęcie będzie urzekające. Karty przedstawiają ważne wydarzenia, które miały miejsce i zawierają numerację od 1 do 12, w zależności od tego ile miesięcy kończy dziecko. Na każdej karcie znajdziemy unikalne zwierzątka i zdobienia. Dzięki tym kartom rodzice będą zawsze pamiętać o udokumentowaniu ważnych momentów z życia pociechy.

Tło do zdjęć Pierwszy rok życia Mały aniołek z imieniem

Białe tło do zdjęć z anielskimi skrzydłami i aureolą sprawdzi się idealnie dla każdego malucha. Oprócz skrzydeł i aureoli znajdziemy tutaj także niebieskie gwiazdki, kalendarz z dwunastoma miesiącami i miejsce na imię dziecka. Dzięki temu tło ma bardzo osobisty charakter i sprawi, że zdjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Tło do zdjęć Pierwszy rok życia Zegar z imieniem

Taka mata do zdjęć z imieniem dziecka i datą narodzin sprawi, że zdjęcie będzie miało osobisty i niepowtarzalny charakter. Tło jest białe, miesiące są przedstawione w formie zegara, a w lewym górnym rogu znajduje się imię dziecka. W środku tarczy zegara jest miejsce przeznaczone specjalnie dla malucha. Miejsca jest na tyle dużo, że zmieści się tam także ulubiona maskotka lub inna zabawka dziecka. Maty są personalizowane co nadaje wyjątkowości temu rekwizytowi do zdjęć.

Tak ciekawe rekwizyty nie tylko urozmaicą zdjęcie i sprawią, że będzie ono bardziej unikalne i interesujące, ale też zachęcą rodziców do częstszego sięgania po album ze zdjęciami, aby je przejrzeć i powspominać ważne chwile z życia malucha. Ciekawe akcesoria dla dzieci, takie jak kocyki, książeczki czy dekoracje do pokoju znajdziecie na stronie planetadzieci.pl.

Redakcja
Redakcja portalu dla rodziców Pierwsze Kroki starannie przygotowuje materiały, które dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, tym, którzy oczekują na poród, jak i szczęśliwym rodzicom małych pociech. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!